Lot-et-Garonne is een landelijk departement in de regio Aquitaine (Zuid-West Frankrijk), rijk aan uitgestrekte groene heuvels, bastides, rivieren, boom- en wijngaarden, krijtrotsen, kastelen, molens en duiventillen. Het is vernoemd naar de twee grootste rivieren in dit gebied, de Lot en de Garonne. Het is een perfecte vakantiebestemming om te fietsen of te wandelen; er is maar liefst 3500 kilometer aan wandelpaden te vinden.
Ook cultuurliefhebbers komen er volop aan hun trekken. De streek is namelijk rijk aan eeuwenoude kerken, chateaus en bastides. Een bezoekje aan het middeleeuwse Chateau Bonaguil of Chateau Duras mag tijdens uw vakantie niet ontbreken.
In Lot-et-Garonne zijn daarnaast talloze pittoreske dorpjes en middeleeuwse versterkte stadjes te vinden.
NL-GESPROKEN // LOT-ET-GARONNE

NL-GESPROKEN ACCOMMODATIES
IN HET DEPARTEMENT
LOT-ET-GARONNE

(Nouvelle-Aquitaine)

LES HUGUETS

 Kaart B&B Les Huguets - Villeneuve-sur-Lot  23234670  3  300  23212007  les-huguets_1095_4

Bekijk meer foto’s >>

In de eeuwenoude, authentieke boerderij “Les Huguets”, even buiten het vestingstadje Villeneuve-sur-Lot, is deze prachtige Chambres d’Hôtes gecreëerd.
Het middeleeuwse stadje wordt doormidden gedeeld door de rivier de Lot, waarop schitterende kano-tochten kunnen worden gemaakt. Direct vanuit het domein kunnen mooie fietstochten en wandelingen worden gemaakt.
Paarden spelen een belangrijke rol op “Les Huguets”. Op goed afgerichte paarden kunnen zowel beginners als gevorderde ruiters vele mooie door de eigenaren uitgestippelde tochten maken.
In de directe omgeving liggen verschillende oude ‘bastides’, zoals Monflanquin en Penne d’Agenais en andere middeleeuwse dorpjes (Le Temple-sur-Lot, Pujols, Moissac).
Vanuit “Les Huguets” kunnen ook diverse schitterende stadjes en dorpjes in de Dordogne en de Lot (Rocamadour, Bergerac, Cahors, Gourdon, Saint-Cirq-Lapopie, Sarlat) worden bezocht of een dagtocht worden gemaakt naar de wijndomeinen van de Bordeaux-streek.

Het karaktervolle huis beschikt over ruime, comfortabele gastenkamers met eigen sanitair en uitzicht biedend op de vallei. Enkele kamers hebben een balkon.
Eveneens is een zwembad aanwezig. Er is gratis WiFi beschikbaar. Ook bestaat er de mogelijkheid van ‘tables d’hôtes’.
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Aantal gastenkamers: 5

Vlaamse eigenaren:  Gerda & Ward Poppe–Notteboom

REISADVIES UPDATE
Reisadvies

Check HIER voor vertrek
alle
risico’s en andere
belangrijke
informatie in
het reisadvies van
het
Ministerie van Buitenlandse
Zaken.

Ramonjavel
Domaine Ramonjavel

Acc.-type: Glamping
Fongrave (kaart)
Lot-et-Garonne
Aantal luxe tenten: 8
Ned. eig.: Brigitte & Don
van der Linden

Meer info  >>
Lencouet
Lencouet - Lot-et-Garonne

Acc.-type: Bed&Breakfast
Feugarolles (kaart)
Lot-et-Garonne
Aantal kamers: 3
Belgische eig.: Joeri &
Brigitte De Bonnaire

Meer info  >>
Domaine Bessiere
Domaine Bessiere - Lot-et-Garonne

Acc.-type: Vakantiehuis
Casseneuil (kaart)
Lot-et-Garonne
Aantal gîtes: 5
Ned. eig.: Jos & Karen
Rietra

Meer info  >>
Pruneaux

Acc.-type: Bed&Breakfast
Penne-dʼAgenais (kaart)
Lot-et-Garonne
Gastenkamers: 1 (x 2 pers)
Ned. eig.: Peter & Heike
Burger

Meer info  >>
Maison à votre sante
Luxury Bed and Breakfast "Maison à votre Santé"

Acc.-type: Bed&Breakfast
Savignac-de-Duras (kaart)
Lot-et-Garonne
Aantal kamers: 3
Ned. eig.: Laurens &
Caroline van Ham

Meer info  >>
Vallee du Lot
Vallee du Lot - Fumel

Acc.-type: Hotel ***
Fumel (kaart)
Lot-et-Garonne
Aantal kamers: 32

Ned. eig:  Annemarie &
Nico Jullien

Meer info  >>
En bord de rivière

Acc.-type: App + B&B
Casseneuil (kaart)
Lot-et-Garonne
Aantal kamers: 3

Vlaamse eig:  Marika
Maddelin

Meer info  >>
Maisonnette Du Lot
Maisonnette Du Lot -- Lot-et-Garonne

Acc.-type: Vakantiepark
Gavaudun  (kaart)
Lot-et-Garonne
Aantal vak. huizen:  25

Belg. eig: Eric & Michèle
Schlosser

Meer info  >>
Gites La Bakénia
Bakénia

Acc.-type: Vakantiehuis
Villeneuve-sur-Lot (kaart)
Lot-et-Garonne
Aantal gîtes: 2
Ned. eig.: Kees & Marjo
Wijnen

Meer info  >>
Ramonjavel
B&B Domaine Ramonjavel

Acc.-type: Bed&Breakfast
Fongrave (kaart)
Lot-et-Garonne
Aantal kamers: 4
Ned. eig.: Brigitte & Don
van der Linden

Meer info  >>

NL-GESPROKEN
wenst u  een prettig verblijf, wáár ook ter wereld . . .